Jani, můj šampus zůstal neotevřený, nebylo s kým. Ale Modrý portugal také dobrý a ťukla jsem si "na zdraví" o poloprázdnou lahvinku, snad to bude platit. A novorooční pusy s rodinou až před obědem. Moc pěkně jsi to přebásnila. ***
Jinak ovšem musím konstatovat, že Mrazík se asi někde zpil, mrazilku odložil a všechno u nás odmrazil. Včera se ještě bruslilo, ale dnes už bylo nad nulou a tálo.
Aničko, to mě mrzí, že mé varování přišlo pozdě. Snad už to přebolelo.
Františku, jakákoliv pusa je lepší než žádná.
Mařinko, děkuji a za nás oba vám oběma přejeme krásný společný rok.
Vandi, stačilo nám jedno Nitranské knieža a jedna lahvinka šampusu, dnes jsme dali jedno růžové a budeme pokračovat červeným. To ne my, ale Leden je zabedněný. :-))
Janinko,zdravím pouze "lednově".Podotýkám,že už od nadpisu jsem si Tě vybrala "za autorku".Přeji v tomto roce spoustu inspirace,o počtu pus nemluvě a veselé náladě.To přeji nejen za sebe.mm
V prázné hospodě jsem začal trávit konec roku. Abych upřesnil, v místnosti bez kouře a televizoru. V sousední místnosti s televizorem bylo plno.Pak se dostavili ještě tři kamarádi z naší nekuřácké party. Naše diskuse probíhala utěšeně, pořád bylo o čem mluvit. Příchodem půlnoci se připíjí a chlapi si podávají ruce. Od přítomných žen se očekává polibek. Naše komunita má ve svém středu čtyři ženy. Jako na pozvoru se žádná nedostavila. Těšil jsem se tedy na polibek od krásné paní hostinské. V prvých dnech nového roku jsem vyšpulil rty a dostal konečně od paní hostinské novoroční polibek. Na čelo!