Sluchátka mám na Skype,
s mikrofonem Filipe,
nejsem zběhlý v technice,
to mě štve snad nejvíce.
Buď mě slyší nebo ne,
možná sem tam odklonem,
co s ním mám však dělati,
kdo ztracený čas proplatí?
Dost mě tíží všechno nové,
poraďte mi, fanynkové,
jak vše zvládat dokonale,
s technikou být o krok dále.
Než se srovnám s tímto křápem,
hodiny uběhnou kvapem,
raděj zdolám dvoje schody,
klábosit jdu do hospody.
4
komentáře
Soňa Prachfeldová
9.2.2015 09:06
Není nad živý pokec, pro vzdálené je skype vynikající věc.
Hana Rypáčková
7.2.2015 20:40
Není nad z očí do očí.Nedochází k omylům.
Zuzana Pivcová
7.2.2015 20:22
To je skoro jako moje sebekritika. :-))
Jana Šenbergerová
7.2.2015 12:18
Pěkné jako vždy. Mně se líbí, že kromě "zočívoči" existuje i virtuální svět, přestože s technikou bývám také často na štíru. Každý z našich světů má svá plusová i mínusová specifika. Není radno nechat se pohltit kterýmkoliv z nich. :-)
JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno portál i60 nabízí.
Chcete na portál i60 přispívat vlastními články, povídat si na chatu, najít nové přátele či partnera v Seznamce?
-
FOTBALOVÁ TIPOVAČKA
-
Kvíz i60 - 24. týden
Rozkvetly louky, zahrady i truhlíky na balkonech. Ano, tématem kvízu tohoto týdne budě "květena".
- Foto dne
Aktuální anketa
Máte rádi změny?