Odmítám sýry šizené.
Ty z tvarohu a smetany
zdravé jsou, pěkně balené,
po přírodně jsou dělány.
Odmítám vuřty laciné,
plněné hmotou jakousi,
rád připlatím si, proč by ne,
kvalitní jdou mi pod fousy.
Nechci též světlé pečivo,
jen z vody, mouky hnětené.
Když dostanu chuť na pivo,
dám české řádně vařené.
5
komentářů
Hana Šorejsová
3.3.2015 17:00
Jsem taktéž stejného ražení. Díky !
Zuzana Pivcová
3.3.2015 10:04
Já si také ráda připlatím, ale musím mít určitou jistotu, za co.
Marie Magdalena Klosová
3.3.2015 09:58
Jako vždy,má to říz a nese to Váš podpis.
Soňa Prachfeldová
3.3.2015 08:49
Je to tak !
Hana Rypáčková
3.3.2015 08:31
Já taky.
JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno portál i60 nabízí.
Chcete na portál i60 přispívat vlastními články, povídat si na chatu, najít nové přátele či partnera v Seznamce?
-
FOTBALOVÁ TIPOVAČKA
-
Kvíz i60 - 24. týden
Rozkvetly louky, zahrady i truhlíky na balkonech. Ano, tématem kvízu tohoto týdne budě "květena".
- Foto dne
Aktuální anketa
Máte rádi změny?