Stalo se v městě Olomouci,
až přestalo mi srdce tlouci,
neznámo, z jakých důvodů,
ztratil jsem klid a pohodu.
Dobře vím, o čem hovořím,
chodil jsem půl dne se zbožím,
co zaplaceno nebylo,
a to mou mysl tížilo.
Omylem či jen pro srandu
nezaplatil jsem v Kauflandu,
prostě z neznámých důvodů
ztratil jsem klid a pohodu.
Probudil jsem se zmatený,
vyděšený a zpocený,
naštěstí byl to jenom sen,
v klidu jsem mohl začít den.
4
komentáře
Soňa Prachfeldová
20.3.2015 19:11
Už Vás pane Zdenku poznám dle nadpisu. Zřejmě jste někomu něco dlužil /nepeněžně/ a promítlo se to do snu :-)
Jana Šenbergerová
19.3.2015 17:12
Vidím, že také máte "dobré" sny. Zatímco mě nehezky deptají, vás hezky inspirují. :-)
Alena Várošová
19.3.2015 14:41
Buďte rád pane Zdeňku,že to byl jen sen.Pěkná báseň z naší krásné moravské metropole Olomouc.
Zuzana Pivcová
19.3.2015 14:39
Podobný sen už jsem měla také, ale do humorné básničky bych ho dát neuměla.
JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno portál i60 nabízí.
Chcete na portál i60 přispívat vlastními články, povídat si na chatu, najít nové přátele či partnera v Seznamce?
-
FOTBALOVÁ TIPOVAČKA
-
Kvíz i60 - 24. týden
Rozkvetly louky, zahrady i truhlíky na balkonech. Ano, tématem kvízu tohoto týdne budě "květena".
- Foto dne
Aktuální anketa
Máte rádi změny?