Ne že bych pil zrovna první ligu,
co dřív nešlo, teď už běžně smím,
létával jsem s túčkem, ba i v migu,
nebe bylo pracovištěm mým.
Nesměl jsem si alkoholu cucnout,
odpovědnost měl jsem velikou,
co jsem v penzi, nemohu-li usnout,
zdvojnásobím klidně dávku svou.
Ne, že bych se tímto nějak chlubil,
jen se k tomu čestně přiznávám,
slivovičku od mládí jsem lúbil,
a tak rád si sem tam loka dám.
4
komentáře
Jana Šenbergerová
16.5.2015 00:18
Tak to my dnes s přáteli ochutnávali bílé, růžové a červené, a protože všechna přímo skvostná byla, naše hlavička se přiopila, doufám, že alespoň rychle usneme. :-)
Elena Valeriánová
15.5.2015 22:27
Lidmilko, ty mi mluvíš z duše. Decka červeného se mi vrazí nachem do tváří a já pak vypadám, že už netrefím ani do dveří.
Lidmila Nejedlá
15.5.2015 21:28
No to je krásné přiznání...i já bych si přihnula, jde mi to však ztuha, hned po první štamprli, zářím jako duha.
Hana Rypáčková
15.5.2015 19:06
Pilot a alkohol,životabol-to je špatná kombinace...
JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno portál i60 nabízí.
Chcete na portál i60 přispívat vlastními články, povídat si na chatu, najít nové přátele či partnera v Seznamce?
-
FOTBALOVÁ TIPOVAČKA
-
Kvíz i60 - 24. týden
Rozkvetly louky, zahrady i truhlíky na balkonech. Ano, tématem kvízu tohoto týdne budě "květena".
- Foto dne
Aktuální anketa
Máte rádi změny?