Jitko, nejkrásnější z tvých básní. Jsme na tom podobně, projít se ruku v ruce ztichlým městem, nebo po nábřeží, jak moc tohle osamělým lidem chybí. *****
Jitko, nejkrásnější z tvých básní. Jsme na tom podobně, projít se ruku v ruce ztichlým městem, nebo po nábřeží, jak moc tohle osamělým lidem chybí. *****