Děkuji všem za reakce, Alence navíc za dobrou zprávu. Tentokrát jsem nebyla schopna vymyslet nic v průběhu dubna. Rozsvítilo se mi až na jeho konci. Začínám "studovat" květnové fotografie. Jejich autoři mi dávají pořádně zabrat. :-)
Pro Jarku a další neinformované - vycházím z fotografií Kalendáře 2020, který vydalo íčko. Všem pak děkuji za zpětnou vazbu. Na FD postrádám fotky Evy Jiříkové. Vždycky mě potěšily. Proto ten dotaz jako součást rýmovačky.
Jano, hezky a stručně jsi ten duben shrnula. Zdařilý je i výběr fotek. Úplně mi zatrnulo po přečtení příspěvku Aničky v 7:25 ohledně Evy. Eva Jiříková (autorka veverky a dalších krásných fotek) se zde sice přestala objevovat, ale snad žije?
Básnička je krásná. :-) :-) Ano letí to jako blázen. Moje přítelkyně obdivovala nedávno kalendář že kterého jsou tyto fotky. Nevěřila, že to fotili "ryzí" amatéři.