Nese mě dravá řeka,
má řeka poznání,
pluji s ní do daleka,
až k branám přiznání.
Ještě je čas a přání
koupat se za šera,
prožít své putování
na křídlech anděla.
Ještě mě řeka nese,
kde skončím, co já vím,
zatím si v nočním lese
s vílami zatančím.
5
komentářů
Jana Šenbergerová
14.5.2013 20:03
Nejen vílám...
Jiří Libánský
18.12.2012 10:29
To ano. A vílám bys mohla dělat královnu.
:-)
Zuzana Pivcová
18.12.2012 07:45
Ještě pořád mám chuť se vznášet a dělat různé "nepřístojnosti".
Jiří Libánský
17.12.2012 23:06
Hezké. Dobře se to recituje. V prostřední sloce trochu významově tápu. Budu asi zase potřebovat nápovědu.
Jarmila Peerová
17.12.2012 17:26
Přeji " dobrou plavbu " a vždy a všude šťastné přistání...díky ....
JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno portál i60 nabízí.
Chcete na portál i60 přispívat vlastními články, povídat si na chatu, najít nové přátele či partnera v Seznamce?
-
FOTBALOVÁ TIPOVAČKA
-
Kvíz i60 - 24. týden
Rozkvetly louky, zahrady i truhlíky na balkonech. Ano, tématem kvízu tohoto týdne budě "květena".
- Foto dne
Aktuální anketa
Máte rádi změny?