Ilustrační foto: newdelhi.olx.in
Lásce vstup zakázán a v srdci otazníky, naděje klopýtá, přesto chci říci: díky.
Lhostejnost bezbřehá a v očích vykřičníky, jak bárka na moři se zmítám v bouři, s díky.
Život však nekončí, zas v očích otazníky, naděje procitne, chci říci: živote, díky.
Hodnocení článku:
0 hodnocení
SDÍLET
Váš příspěvek do diskuze:
Pro vkládání příspěvků do diskuze se musíte
přihlásit
Jiří Libánský
6.1.2013 13:29
Také si myslím, že ta první sloka má největší náboj. Je škoda, že v tom jakoby opakování zaniká pointa poslední sloky, protože je dobrá. Každopádně je báseň dobrá, jistě k zamyšlení.
Marie Bartošová
5.1.2013 03:28
Tolik pokory. Ty jsi věčná optimistka, viď, Jitko ?
Zuzana Pivcová
4.1.2013 12:45
Moc krásné vyjádření a nejvíc se mi líbí ta první sloka.