Ilustrační foto: grimsbyquiz.co.uk
Zas bloudím noční oblohou
a povídám si s hvězdami,
vše říct mi nemohou,
i když jim měsíc nebrání.
Oslovím malý vůz
a na cestu se poptám,
kam se dát za láskou,
nesměle k němu koktám.
Nasedej, řekne
a pak tiše odpoví:
měj srdce otevřené
a lásku potkáš kdekoliv.
Hodnocení článku:
0 hodnocení
Váš příspěvek do diskuze:
Pro vkládání příspěvků do diskuze se musíte
přihlásit
Nina Šachová
15.1.2013 08:37
Opravdu, přesně jak napsala Olga, je to zasnění holčičí dušičky, která ve Vás přetrvává.
Jarmila Peerová
14.1.2013 18:34
Jé,to je hezoučké,to se Ti Jituško fakt povedlo.Je to romantické,něžné a nadějné.Díky,moc se mi to líbí.
Olga Štolbová
14.1.2013 18:12
Jíťo,zdravím.Povídání s hvězdami je moc hezké
a takové holčičí.
Zuzana Pivcová
14.1.2013 17:54
Jituš, jsem nemocná, teď jsem na chvíli vstala a Tvoje básnička mě moc potěšila.