Všechny fotografie: Anna Čípová
Na některých lednových vycházkách jsem fotila pouze detaily. Připravila jsem pel - mel fotografií, ze kterých jsou snad patrné proměny počasí.
Přeji hezké dny. Snad čekání na barevné a voňavé jaro nebude příliš dlouhé.
Hodnocení článku:
27 hodnocení
SDÍLET
Váš příspěvek do diskuze:
Pro vkládání příspěvků do diskuze se musíte
přihlásit
Jiří Zima
6.11.2023 14:01
Moc hezké foto. Dobrá volba námětu i kompozice. Super, gratuluji.
Anna Čípová
21.2.2023 19:13
Děkuji za milé komentáře. Potěšily velice. Vlaďko, souhlasím, že jsem zvolila špatný název. Danielo, ráda bych se s tebou prošla, ale na "učitelku" nemám.
Krásně zachycené detaily, které potěší oko. :-)
Taťana Veselá
16.2.2023 08:29
Hezké :)
Eliška Murasová
15.2.2023 21:34
Aničko, skvělé fotky, máš to holt to oko, a já se raduju, žes ukázala.... :-)
Marie Měchurová
15.2.2023 20:06
Aničko, klobouk dolů - umíš si vybrat záběr!!
Hana Polednová
15.2.2023 19:06
Aničko, opět nádherné fotky, zase trochu jinak. Vždy potěšíš svými nápady.
Aničko, tvá očka objeví vše, okolo čeho se mihneš :-)
Alena Švancarová
15.2.2023 12:02
Výborný nápad.Moc hezké,zajímavé podívání.
Vlasta Ledlová
15.2.2023 08:28
Krása!
Alena Velková
14.2.2023 23:07
Z fotek jsem nadšená!
Anna Potůčková
14.2.2023 20:57
Aničko moc krásné fotky!
Alena Vávrová
14.2.2023 20:33
To srdíčko je překrásné, jako šperk. Díky za sdílení, Anko.
Zuzana Pivcová
14.2.2023 19:23
Aničko, krásné. V normální velikosti by si člověk možná někdy ani nevšiml.
Irena Mertová
14.2.2023 18:16
Hezké mrazivé fotky :-)
Marie Novotná
14.2.2023 17:04
Hezký pel-mel,fotečky jsou krásné.
Dana Puchalská
14.2.2023 16:25
Aničko, umíš fotit doopravdy krásně. Děkuju.
Blanka Lazarová
14.2.2023 16:09
Aničko, nádhera !!!
Marie Seitlová
14.2.2023 15:56
Aničko nádhera, umíš nejen fotit, ale i se dívat na zajímavosti kolem. Děkuji za krásnou podívanou.