Musím se přidat k vysokému hodnocení předcházejících příspěvků. Domnívám se, že je to tím, že jsi vše vyjádřila za nás žijících v dlouholetém partneství. Jenom bych to tak krásně neuměla říci...díky, Jitko!
Povedené. Chválou není na místě zde šetřit. Nic tam nechybí nic nepřebývá. Srozumitelně napsaná myšlenka v mile přívětivém, ale i nápaditém básnickém tvaru.
Báseň se mi líbí mimořádně, Jíťo. Obsahově i formou. Jen bych Tě neřadila do toho plurálu "proč JSME prosti lásky". Ty jí máš v sobě spoustu. A mohla bys napsat redakci, aby Ti dodatečně doplnili v poslední sloce písmeno ve slově "tvůj".
Opravdu je ta básnička krásná a také mě vzala za srdíčko,
ale ten konec je strašně smutný.Co se to s těmi chlapy
stane když zestárnou,snad toho od nich tolik nechceme.
Ale Jíťo,bez partnera to také není nic moc.
Děvčata moc vám děkuji,Nino,vám za tu hudbu,já jsem prosta hudebního sluchu,ale když jsem se zasnila,tak mi přišlo,že by se to možná dalo,že na tom něco je,jsem velmi poctěna vaším názorem.
To je Jituško zase jedno z Tvých velmi povedených dílek,je to takové chytlavé,že se ani nedivím Nině,že by to zhudebnila.Má to v sobě něco,co mě okouzlilo a vyvolalo snění...díky za to.