Jitka Chodorová
13.2.2013 10:58
Zuzko,žijeme opravdu rozdílné životy a ať chceme,nebo nechceme,navzájem si tak trochu závidíme,vždyť jsme jen lidi,nejlepší by asi bylo,kdyby žena v našem věku mohla mít chápavého muže,úspěch v práci, hodné děti a roztomilé vnuky,navíc dům plný kytiček,hodně zdraví,cestovat a k tomu to trochu toho pověstného štěstíčka,všem bych to přála,ale to byla nuda,a potom,o čem bychom psaly ty naše básničky a povídky.Takhle nám bylo dopřáno každé jen něco z toho,já ti trochu závidím,že bydlíš v Praze,třeba v paneláku,ty by jsi možná chtěla mít vnuky,jaké mám já.Taky rozumím tomu,že by jsi klidně chtěla muže,který by byl rád,že je s tebou doma,že k tobě prostě patří.I já jsem tomu ráda,že ho tu mám,jen tak trochu hledám blechy,abych mohla svým kamarádkám na 60tce předkládat ty moje veršovačky.Jiná věc jsou vzpomínky,další moje básnička bude z tohoto soudku.
Tak děvčata,jsem moc ráda,že vás všechny mám.Jitka