Omlouvám se za slovo "melodrama" místo "melodram" (viz Vrchlický), ale nešlo mi do rytmu, tak jsem si z toho udělala novotvar, aby tam bylo to drama i tóny.
Už opravdu nevím,jak tvé básně komentovat,protože se stále jen a jen opakuji.Tahle je takový příběh ze života,kde se mísí rozpaky s otázkou,co bude dál?
Ale báseň je povedená a je přímo výzvou nám ostatním...