ILUSTRAČNÍ FOTO: wikimedia.org
Bylo to hezké
a trochu maloměstské,
bylo to něžné
a samá nevinnost,
bylo to vstřícné
a trochu nevěřícné,
bylo to běžné,
ta mladá náklonnost.
Žiju své drama
a jsem už zralá dáma,
pod kůží plamen
a v uších pochvaly,
stojím tu v davu,
jsem adept na únavu,
stojím jak kámen,
z nějž sochu tesali.
Hodnocení článku:
0 hodnocení
Váš příspěvek do diskuze:
Pro vkládání příspěvků do diskuze se musíte
přihlásit
Olinko, asi ano, ale jen málokdo to tak brilantně podá ve verších.
Olga Štolbová
9.3.2013 08:26
Některé Vaše básně jsou jako z mého života.
Bylo to hezké a teď tu stojím jak kámen.
A možná,že takových životů je většina.