Fotoreportáž: Leden – druhé ohlédnutí
Všechny fotografie: Anna Čípová
Druhá polovina ledna byla v okolí Rožnova p.R. bez sněžení a velkých mrazů. Ideální podmínky na výlety a vycházky s fotoaparátem na krku.
Zvu vás do míst, kam se ráda vracím v každém ročním období. Možná budete se mnou souhlasit, že zimní příroda má své kouzlo.
Už brzy se začne příroda probouzet ze zimního spánku a nastane čas pro „nový“ život. Přeji všem krásně barevné a voňavé jaro.
Hodnocení článku:
19 hodnocení
SDÍLET
Váš příspěvek do diskuze:
Pro vkládání příspěvků do diskuze se musíte
přihlásit
Aničko, ráda s tebou "chodím" po vašich končinách. Díky!
Eliška Murasová
27.2.2026 21:37
Aničko, moc krásné fotopříběhy. Mnoho těch míst znám i díky Tobě. Ale spíše na podzim a v létě. Děkuji za sdílení :-)
Děkuji za shlédnutí krásných fotek z krásné krajiny.
Kouzelná zimní podívaná. :-)
Dana Kolářová
26.2.2026 20:10
Souhlas - zimní příroda má své kouzlo, hlavně na fotkách. :-) Ani, moc se mi líbí fota přiložené hromadně v galerii k článku a tím pádem nenatahují článek do nekonečných délek.
Aničko, krásné fotografie z letošní zimy.Naživo nemám pŕíležitost takovou krásu vidět, tak jsem ráda, že se mohu kochat alespoň takto.
Marie Měchurová
26.2.2026 17:09
Aničko, Tvoje fotky se mi vždycky moc líbí. Valašsko mám hodně ráda v každé roční době. 2x jsem byla v Rožnově na pionýrském táboře v Zemedělské škole.
Dana Puchalská
26.2.2026 15:43
Aničko, skvělá fotogalerie - jak je u Tebe zvykem. Díky
Libuše Heulerová
26.2.2026 15:13
Aničko, díky za krásné zimní fotky....u nás letos zima skoro bez sněhu...prostě umíš!