Souhlas - zimní příroda má své kouzlo, hlavně na fotkách. :-) Ani, moc se mi líbí fota přiložené hromadně v galerii k článku a tím pádem nenatahují článek do nekonečných délek.
Aničko, Tvoje fotky se mi vždycky moc líbí. Valašsko mám hodně ráda v každé roční době. 2x jsem byla v Rožnově na pionýrském táboře v Zemedělské škole.
Aničko - jsem tak ráda, že sympatickou autorku těchto krásných fotografií jsem mohla včera poznat nablízko :-) Děkuji za možnost se díky Tobě procházet místy, kam se asi jen tak nedostanu, nebo která jsem kdysi jen krátce navštívila. Zima v Tvém ztvárnění a v místech, kudy ráda chodíš s foťákem, je kouzelná. Těším se na další v běhu ročních období. Opatruj se!