Jak příhodné,když dnes je úplněk a ještě i částečné zatmění,to jsi se Jituško trefila jako na objednávku.I já mám onu zmíněnou písničku ve velké oblibě,takže díky za milé připomenutí a hezkou básničku....
Pěkně jste nám ho vylíčila a mně připomněla písničku mého mládí, ve které se zpívá: Loudá se půlměsíc, loudá se oblohou, stíny se líbají, jen naše rty se líbat nemohou...
Kde jsou ty časy...