Bohužel,všeho dočasu,i krása a čas zlatých hlaviček pampelišek se naplňuje...jen v tomto studeném máji to nějak vyvolalo ve mě představu ,že popozítří to bude pápěří babího léta a pak do ticha vločka bílá,jen na teplo se nějak u svatého Petra zapomnělo...napsala jsi to s noblesou Tobě Jituško vlastní....jen dodám,že jsem optimista a to teplo bude....
U nás jsou louky ještě samé sluníčko,
však popojde čas maličko
a vzápětí vzduchem hýří
bílé chmýří.
Kamkoliv zrak upřeme,
nad tou krásou žasneme.
Naštěstí však z velké výšky
nepadají bílé myšky.