I u nás v sídlišti nádherně kvetou lípy. Včera jsem se na ně cestou domů dívala a přemýšlela, zda by to nebyl přestupek, natrhat si trochu květu na čaj. Pak jsem to vzdala. Ale tak hezky zauvažovat jako Ty bych nedovedla.
Mám ten čas i tu vůni moc ráda. Musím si na ni večer počíhat na balkóně, když jsi mi ji tak pěkně připomněla, Jitko.
Minulý týden jsem byla v Šumperku, který mě uchvátil svou zelení a květinovou výzdobou. Rostou tam obrovské lípy neobvyklého svisle oválného tvaru. Právě kvetou...