Úplně všední letní den, kdy vánek pohrává si v korunách stromoví, pozdravů od slunce posílám bezpočet, všem, kteří mým slovům rozumí.
Kytičky tiše mě pozdraví, a ptáci zvonivě švitoří, v dáli je slyšet dětský smích, co krásnějšího může být než takový letní den, co objeví se nejen ve vzpomínkách mých.
Myslím,že se tentokráte tak trochu pletete oba,bolavá nota tam určitě není,snad jen kapka té nostalgie,prostě jsem měla radost,že konečně nastaly opravdové letní dny,ale stejně děkuji za váš názor.