Souhlasím s Janou nám,dříve narozeným,prázdniny nekončí,my je máme pořád.Ale ono bude pomalu končit i léto a to je škoda i když povedené "babí léto" bývá příjemné.Většina dětí by se mnou určitě nesouhlasila.Jitko,moc hezké verše,díky. *
Do pojmu "prázdniny" jsi shrnula barvitě vše, stejně jako do jednotlivých měsíců. Já jsem kdysi jako učitelka němčinářka na jazykové škole neměla celé prázdniny nikdy. Zkraje jsem musela do letního tábora s výukou němčiny nebo se žáky na výměnu do NDR, a nejméně týden před začátkem školy jsme už rozesílali pozvánky na výuku. Učila jsem taky až 10 kurzů za týden. Líbí se mi, že do svých vzpomínek, postřehů a tužeb vždycky pojmeš moře!