Je to napsané opravdu moc hezky. Nejen obsahem. Ale i verš je svou strukturou a rytmem příjemný pro četbu i vhodný i k recitaci. Povedlo se Vám to a jistě to ocení i na onom zmiňovaném srazu.
Pro Hanku Procházkovou,klidně si tam tu básničku vezmi,ale pokud by jsi chtěla na sraz něco konkrétnějšího,jsem k dispozici.Ostatním děkuji za komentáře.
Je dobře,že " vše je jinak" a nás ten prach nepokrývá,i když občas zapochybujeme.Ty jsi Jituško milující babička a tak si nemusíš dělat obavy,vnoučkové Tě z takových myšlenek jistě vyvedou.Básnička,spíš bych napsala vyznání,se Ti povedlo...
"Babi" na mne volá pět vnoučat - vyjádřila jsi tu radost našeho věku krásně. Když, Jitko, dovolíš, vezmu Tvoji báseň na sraz absolventů po 56 letech od maturity na Jedenáctiletce