Uvařený květák (brokolici nebo i houby) nejprve obalím v těstíčku z vejce a mouky a pak přendám do uzavíratelné krabičky se strouhankou - podle velikosti dám 3 až 5 kousků, zavřu víčkem a zatřepu a vše je v mžiku obalené a já mám čisté ruce.
2
komentáře
Eva Mužíková
16.3.2015 23:01
Olgo, já místo té krabičky nasypu strouhanku jen do igelitového sáčku, vložím květáky a zaklepu. Je na ně i vidět a můžu je různě naklánět, podle toho, kde strouhanka ještě chybí. Určitě dobrá rada pro ostatní, díky.
Zdenka Jírová
16.3.2015 22:44
V jednoduchosti je síla. Dobré.
JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno portál i60 nabízí.
Chcete na portál i60 přispívat vlastními články, povídat si na chatu, najít nové přátele či partnera v Seznamce?
-
FOTBALOVÁ TIPOVAČKA
-
Kvíz i60 - 24. týden
Rozkvetly louky, zahrady i truhlíky na balkonech. Ano, tématem kvízu tohoto týdne budě "květena".
- Foto dne
Aktuální anketa
Máte rádi změny?