Ilustrační foto: unhingedintime.com
V zrcadle času hledám střípky mládí, co duši potěší a tělo k hříchu svádí.
V šuplíku vzpomínek pár listů zažloutlých, stydlivě přečtu si z tvých básní milostných.
Pak už nic nehledám, vše odvál s láskou čas, přítomnost marnivá však rozhostí se v nás.
Hodnocení článku:
0 hodnocení
SDÍLET
Váš příspěvek do diskuze:
Pro vkládání příspěvků do diskuze se musíte
přihlásit
Olga Štolbová
30.12.2013 12:11
Jituš, moc hezká a pravdivá báseň. Určitě každý z nás občas vzpomíná na hezké i nehezké co nás v životě potkalo, ale takhle pěkně to zveršovat, to umí málokdo. Díky...
Zuzana Pivcová
30.12.2013 08:08
Ano, co bylo, skončilo, začlo, co nebylo....Ale ani ta "marnivá přítomnost" není k zahození, Jíťo!
Jana Šenbergerová
30.12.2013 07:34
Krásná a pro mě inspirující.