V mládí jsem rád jezdil s rodiči na "letní byt" do Českého ráje. Středobodem byl hotel Podháj, odkud jsme podnikali výpravy za poznáním. Většina pohlednic je z mého archivu,některé stažené z webu.
V galerii jsou ukázky v rozmezí 70.let. Povídání doplním později.
Český ráj znám od dětství, napsala jsem malý článek - Český ráj, království pohádek a přírodních krás. Obdivuji Vaše stará fota s nádechem nostalgie starých časů.