hlava tepe vedrem
a tráva prosí vodu
v dusotu kopyt
obalených chvěním
stříkající pěna nezavlaží
pažit tratí které nemohu projet
nechci temný příběh
chtěl bych vidět
úsměv koně
0/0
Váš příspěvek do diskuze:
Pro vkládání příspěvků do diskuze se musíte přihlásit
1
komentář
Jarka Jendrisková
24.5.2025 11:10
Oslovilo mě to, úsměv koně ..., to je krásné. Oni se smějí spíše očima, alespoň ti naši. Určitě si přečtu další vaše verše.
V roce 2008 se mi děly zvláštní věci, dobré, horší, velmi těžké, ale i ty až neuvěřitelně krásné. Začalo to na jaře, kdy v Národním muzeu v…
Kdo v pubertě neulevoval rozervané duši psaním básní, ten se tady na ičku určitě nevyskytuje. Tedy alespoň mezi ičkaři, kteří na i60…
JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno portál i60 nabízí.
Chcete na portál i60 přispívat vlastními články, povídat si na chatu, najít nové přátele či partnera v Seznamce?
-
FOTBALOVÁ TIPOVAČKA
-
Kvíz i60 - 24. týden
Rozkvetly louky, zahrady i truhlíky na balkonech. Ano, tématem kvízu tohoto týdne budě "květena".
- Foto dne
Aktuální anketa
Máte rádi změny?