Ilustrační foto: pixabay.com
Z korálků štěstí na pevné niti
chtěla bych navléknout
láskyplné žití
pro mě
a pro tebe
pro každého z lidí
pro hluché
pro slepé
i pro ty, co vidí
Dva konce k sobě
pevně bych svázala
však Lásce svojí
bych svobodu nechala
Ode mě k tobě
Láska by plynula
a v našich srdcích
zas s Bohem by splynula
Hodnocení článku:
0 hodnocení
Váš příspěvek do diskuze:
Pro vkládání příspěvků do diskuze se musíte
přihlásit
Hana Šorejsová
24.12.2014 10:56
Jano, je to k vánocům, pěkné. Požehnané vánoce , plné lásky Vám přeji ! Hanka
Lidmila Nejedlá
23.12.2014 18:11
Díky, Jano, za korálky štěstí.
Hana Rypáčková
23.12.2014 17:27
Velmi povedené přání.
Vladka Steinová
23.12.2014 11:55
Krásné....
Dana Kolářová
23.12.2014 07:55
Děkuji za Korálky štěstí.
Zuzana Pivcová
23.12.2014 07:32
Ano, to jsi Ty a Tvoje životní filozofie. Díky, Jano. Nejen za sebe.