Pivečko včetně Hefeweissbier mám taky ráda, jen to tmavé nějak nemusím. Musela jsem se ale. Zdeňku, zasmát tomu vyjádření, že k pivečku Vám donesou guláš, protože to vypadá, že jste přišel hlavně na pivo, zatímco jídlo, které je pro většinu lidí prvořadé a k němu si teprve dají pivo, je u Vás až na druhém místě. Ale je pravda, že často donesou pivo dokonce už před polévkou. Dobrá básnička!